دسته بندی نشده

بهترین کارتن‌سازی

بهترین کارتن‌سازی

آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

این روزها تولید، طراحی، ساخت و چاپ کارتن‌های آماده یکی از شغل‌های مهم در دنیای صنعت محسوب می‌شود. به گونه‌ای که اگر تولید کارتن در بهترین کارتن‌سازی با روش‌های درست انجام گردد، سایر شغل‌ها و تولیدات نیز رونق پیدا خواهند کرد.
اگر دوست دارید بدانید که کارتن‌سازی چیست باید گفت که تقریباً آغاز این صنعت به اواخر دهه ۶۰ بر می‌گردد؛ در آن زمان کسب و کارهای متعددی فعالیت خود را آغاز کرده بودند که برای ارائه انواع محصولات خود به کارتن نیاز داشتند. کارتن در بسته‌بندی محصولات صنایع دیگر نقش مهمی دارد و در واقع کارتن‌سازی عضوی از صنایع دیگر محسوب می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین کارتن‌سازی‌های ایران و کارخانه برتر کارتن‌سازی آشنا نماییم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین کارخانه کارتن سازی

بهترین کارتن‌سازی‌های ایران

ما در ادامه این مقاله به معرفی یکی از بهترین کارتون‌سازی‌های کشور می‌پردازیم.

صنایع چاپ و بسته‌بندی گلبرگ

کارتن‌سازی گلبرگ یکی از بهترین کارتن‌سازی‌های ایران محسوب می‌شود که در شهر تهران واقع شده است. این شرکت در سال 1389 در زمینه طراحی، چاپ و تولید انواع کارتن های سه لا و پنج لا، E فلوت، B فلوت و C فلوت، کارتن عادی، دایکاتی و لمنتی با اتصال منگنه و چسب تأسیس شده است.
صنایع چاپ و بسته‌بندی گلبرگ در حال حاضر یک کارخانه برتر کارتن‌سازی و یکی از بهترین تأمین‌کنندگان نیازهای کارخانجات تولیدی و صنعتی کشور است. این شرکت خدماتی از جمله سفارش کارتن بسته‌بندی در کرج به صورت آنلاین و تلفنی، سفارش کارتن بسته‌بندی در تهران به صورت آنلاین و تلفنی، تولید کارتن بسته‌بندی، چاپ کارتن صنعتی، چاپ و تولید کارتن لمینتی و تولید کارتن بسته‌بندی میوه صادراتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
شرکت گلبرگ باکس دارای تجربه بسیاری در زمینه کارتن‌سازی است. این کارخانه بهترین کارتن‌سازی و جعبه سازی ایران و بهترین کارتن‌سازی در تهران محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که کارتن‌سازی گلبرگ دارای بهترین خط تولید کارتن‌سازی در ایران می‌باشد و به عنوان بهترین کارتن‌سازی ایران با شرکت‌های معتبری همکاری می‌کند.
در بین بهترین کارتن‌سازی‌های ایران، شرکت گلبرگ باکس از رتبه و کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد. هدف این مجموعه کمک به ارتقاء صنایع دیگر می‌باشد.
شرکت کارتن سازی گلبرگ یک کارخانه برتر کارتن‌سازی محسوب می شودکه با طراحی بیش از 570 کارتن برای بیش از 400 مشتری، توانسته رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.

سفارش کارتن

 

سفارش کارتون از کارتون سازی گلبرگ

اگر تمایل دارید تا محصولات خود را به بهترین و ایمن‌ترین شکل ممکن صادر نمایید و اگر به چاپ و طراحی بسته‌بندی‌های خود اهمیت می‌دهید، پس سفارش خود را در سایت بهترین کارخانه کارتن‌سازی گلبرگ باکس ثبت نمایید. بهتر است بدانید که با سفارش از گلبرگ باکس، نقش واسطه‌ها بین تولیدکننده و مصرف‌کننده حذف می‌شود. بنابراین می‌توانید از قیمت و کیفیت کارتن‌های بسته‌بندی خریداری شده اطمینان کامل داشته باشید. با خرید از سایت گلبرگ باکس، هم واسطه‌ها بین تولیدکننده و مشتری حذف می‌شوند و هم از قیمت و کیفیت کارتن بسته‌بندی اطمینان‌خاطر خواهید داشت.
دقت نمایید که سپردن کار به بهترین خط تولید کارتن‌سازی می‌تواند جذب مشتری را در صنعت شما افزایش دهد. طراحی خلاقانه بسته‌بندی محصولات، می‌تواند روح و روان مشتری را تحت تأثیر قرار دهد و مشتریان را ترغیب به خرید کالا نماید. نوع و طراحی بسته‌بندی در فروش آنلاین و حضوری از اهمیت بالایی برخوردار است. بعد از معرفی شرکت گلبرگ باکس چند کارتن‌سازی معتبر دیگر در کشور را نیز به شما معرفی نموده‌ایم:
 

 

آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

کارتن‌سازی میهن

کارتن‌سازی میهن نیز یکی از بهترین کارتن‌سازی‌های ایران و بهترین کارتن‌سازی در تهران محسوب می‌شود که به عنوان تولیدکننده عمده کارتن و ورق در بازارهای داخلی شناخته شده است.

کارتن‌سازی ایران

شرکت کارتن‌سازی نیز یکی از بهترین شرکت‌های کارتن‌سازی در ایران است که با شرکت‌های معتبری مشارکت دارد.

کارتن‌سازی توحید

کارتن‌سازی توحید یکی از بهترین شرکت‌های کارتن‌سازی است که وجود آزمایشگاه مجهز و مدرن و تیم کارآمد و متخصص در این شرکت موجب شده تا به عنوان بهترین کارخانه کارتن‌سازی معرفی گردد.

معرفی برترین شرکت های چاپ و جعبه سازی

کارتن‌سازی کاسپین

شرکت کاسپین کارتن یکی از بزرگ‌ترین و بهترین شرکت‌های کارتن‌سازی در ایران است که با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها محصولات خود را به مشتریان ارائه می‌دهد.

کارتن‌سازی ایده ارس تام

کارتن‌سازی ایده ارس تام بهترین کارخانه کارتن‌سازی در استان گلستان است که خدماتی از جمله تولید کارتن، تولید انواع ورق‌های سه لایه و پنج لایه، تولید و چاپ تخصصی کارتن‌های لمینتی و دایکاتی، ارائه خدمات چاپ، طراحی و گرافیک چاپ، خدمات نمایشگاهی و غرفه‌سازی و… را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بهترین کارتن سازی در تهرانمعرفی برترین شرکت‌های چاپ و جعبه‌سازی

در ادامه به معرفی برترین شرکت‌های چاپ و جعبه‌سازی خواهیم پرداخت. برترین شرکت‌های چاپ و جعبه‌سازی عبارتند از:

صنایع چاپ و بسته بندی گلبرگ باکس

در ابتدای معرفی برترین شرکت‌های چاپ و جعبه‌سازی باید گفت که شرکت گلبرگ باکس یکی از بهترین مجموعه‌های چاپ و طراحی در ایران می‌باشد. طراحی بسته‌بندی به برندسازی محصولات صنایع مختلف و فروش آن‌ها کمک می‌کند. گلبرگ باکس به برندسازی قدرتمند محصول شما کمک می‌کند. در بخش گلبرگ دیزاین، می‌توانید تا سه بار طرح مورد نظر برای محصولاتتان را تغییر دهید.
کارخانه کارتن‌سازی گلبرگ از تکنولوژی روز دنیا و گردآوری کادر فنی مجرب به عنوان تولیدکننده کارتن‌های با کیفیت شناخته شده است. این کارتن‌سازی در راستای ارائه خدمت مطمئن به مشتریان خود مجوزهای لازم جهت فعالیت را از سازمان‌های مربوطه دریافت کرده است. همچنین مجموعه گلبرگ باکس هدف خود را تمرکز بر اجرای خواسته‌های مشتریان و افزایش رضایتمندی آن‌ها، ارتقا سطح کیفیت کارتن، بهبود مداوم مدیریت کیفیت و دستیابی به حداقل ضایعات، ضمانت انجام تعهدات در مقابل خریدار در حداقل زمان جهت خلق ارزش، تعهد و وفاداری (کارکنان، مشتریان) و توجه به شایسته سالاری قرار داده است. این شرکت جزو بهترین کارتن‌سازی در تهران می باشد.

بهترین کارتن سازی های ایران

جمع بندی

در این مقاله شما را با بهترین کارتن‌سازی در تهران و سراسر ایران و بهترین خط تولید کارتن‌سازی آشنا نمودیم. کارخانه‌های کارتن‌سازی امروزه عضو جدایی ناپذیر دنیای صنعت محسوب می‌شوند. کیفیت و اعتبار شرکت‌های کارتن‌سازی در ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن توسط شرکت‌های دیگر نیز تاثیرگذار است. پس باید آن را به بهترین کارتن‌سازی ایران مثل گلبرگ باکس بسپارید تا بهترین نتیجه را حاصل نمایید. از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی نمودید سپاسگزاریم.
سوالات متداول
 

چه نوع چاپ هایی توسط گلبرگ باکس انجام می شود؟

گلبرگ باکس انواع چاپ های افست، فلکسو و لمینت را انجام می دهد.

فرآیند سفارش و تولید کارتن بسته بندی در گلبرگ باکس چقدر طول می کشد؟

فرآیند سفارش و تولید کارتن بسته بندی در گلبرگ باکس به طور معمول 10 تا 15 روز کاری طول می کشد.

مزایای سفارش کارتن بسته بندی از گلبرگ باکس چیست؟

 • کیفیت بالا: کارتن های تولیدی گلبرگ باکس از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا تولید می شوند.
 • قیمت مناسب: قیمت کارتن های تولیدی گلبرگ باکس در مقایسه با سایر شرکت های کارتن سازی رقابتی است.
 • تنوع بالا: گلبرگ باکس تنوع بالایی از کارتن های بسته بندی را در ابعاد و اندازه های مختلف ارائه می دهد.
 • چاپ با کیفیت: گلبرگ باکس از دستگاه های چاپ مدرن و پیشرفته برای چاپ کارتن های بسته بندی استفاده می کند.
 • خدمات پس از فروش: گلبرگ باکس خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد.

 


 
 

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

۳ دیدگاه در “بهترین کارتن‌سازی

 1. حسینی زاده گفت:

  ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما قرار میدین

 2. کریمیان گفت:

  درود بر شما و خسته نباشید بسیار محصولات باکیفیت و مرغوبی تولید میکنید و محصولات شما تبلیغ کار شما رو میکنه تشکر

  1. از اینکه ما رو برای سفارشاتتون انتخاب میکنید سپاسگذاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *