بسته بندی

سفارش کارتن بسته بندی

سفارش کارتن بسته بندی

امروزه بیشتر محصولات، مشکل بسته بندی نامناسب را دارند. دلیل این مشکل استفاده از کارتن بی کیفیت می‌باشد. جعبه و کارتن بسته بندی باید دارای استاندارد هایی باشد که متاسفانه امروزه در بعضی از محصولات رعایت نمی‌شود. اگر شما محصولاتی دارید که نمیدانید بهتر است چگونه آن را بسته بندی کنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. با خواندن این مقاله هنگام سفارش کارتن بسته بندی، می‌توانید بهترین جعبه را برای محصولات خودتان خریداری کنید.

 

 

 

کارتن ها دیگر کیفیت خوبی ندارند!!

بعضی از افراد هنگام سفارش ساخت کارتن بسته بندی، توجه به کیفیت کارتن نمی‌کنند. سپس بعد از تحویل کارتن و قرار دادن محصولات خودشان درون آن جعبه، متوجه می شوند که رضایت کافی از آن را ندارند. در صورتی که باید حواسمان باشد که هنگام سفارش تولید انواع کارتن بسته بندی، به صورت کامل با طرف مقابل صحبت کنیم تا دقیقا کیفیت کارتنی که می‌خواهیم را به ما تحویل بدهد.

البته که بعضی از شرکت ها با کم کاری و برای سود بیشتر خودشان، از کیفیت کار کم می‌کنند. در این مسئله باید حواسمان باشد که موقع سفارش ساخت کارتن بسته بندی از کارخانه کارتن سازی خوبی کارتن سفارش دهیم. بعضی از شرکت ها اصلا کیفیت کار را رعایت نمی‌کنند و خرید کارتن از این شرکت ها چیزی جز ضرر نیست.

سفارش کارتن بسته بندی در تهران، معمولا به صرفه تر است. تهران جزء مهم‌ترین شهر های ایران می‌باشد. خیلی از شرکت ها کار خود را درون تهران راه اندازی کرده‌اند. قیمت سفارش کارتن بسته بندی به دلیل رقیب زیاد در تهران به صرفه تر است.

سفارش خرید کارتن بسته بندی آماده

برای سفارش کارتن بسته بندی آماده، می‌توانید به کارخانه ها و یا فروشگاه های فروش کارتن مراجعه کنید. اگر تعداد کارتنی که می‌خواهید، کم می‌باشد بهتر است از فروشگاه کارتن خریداری کنید. بیشتر فروشگاه های کارتن سه مدل کارتن دارند که عبارتند از:

سفارش خرید کارتن بسته بندی ساده

فروشگاه های فروش کارتن تلاش کردند تا انواع مدل کارتن را به فروش برسانند. سفارش خرید کارتن بسته بندی ساده، جزء پرفروش ترین مدل کارتن می‌باشد. کارتن بسته بندی ساده بدون هیچ چاپ و طرحی به مشتری داده می‌شود. این مدل کارتن بیشتر برای محصولاتی که نیازی به چاپ مارک روی کارتن آن ها نیست، مناسب است.

سفارش خرید کارتن بسته بندی صادراتی

واردات و صادرات همیشه جزء مهم ترین کار ها بوده است. به همین دلیل سفارش خرید کارتن بسته بندی صادراتی، زیاد صورت می‌گیرد. کارتن بسته بندی صادراتی، باید استحکام بالایی داشته باشد که هنگام جا‌به‌جایی در مسیر های طولانی، بار درون آن آسیب نبیند.

سفارش خرید کارتن کادویی

قیمت کارتن کادویی بیشتر از باقی کارتن ها می‌باشد. دلیل بالاتر بودن قیمت این کارتن‌، شکیل و زیبا بودن آن است. برای خرید کارتن کادویی بهتر است از فروشگاه های فروش کارتن و یا فروشگاه های کادویی خرید کنید.

سفارش خرید کارتن بسته بندی

خرید کم کارتن از فروشگاه

مقدار کارتنی که شما می‌خواهید خرید کنید، خیلی روی این موضوع تاثیر می‌گذارد که از فروشگاه یا کارخانه خرید کنید. به طور مثال اگر 50 عدد کارتن می‌خواهید، بهتر است از فروشگاه خرید کنید و بیشتر کارخانه ها این تعداد کارتن را به شما نمی‌دهند. علاوه بر اینکه کارخانه تولید عمده کارتن انجام می‌دهد، خرید تعداد کم کارتن از فروشگاه ها از لحاظ قیمتی به صرفه تر است.

هزینه سفارش جعبه

هزینه سفارش خرید کارتن بسته بندی، بستگی به مدل آن دارد.

اولین عاملی که در قیمت کارتن تاثیر گذار می‌باشد، جنس کارتن آن است. جنس کارتن می‌تواند مدل های مختلفی داشته باشد که بعضی از آن ها مستحکم است و بعضی از آن ها مقوایی است که مثلا برای جعبه خرما استفاده می‌شود.

قیمت کارتن بستگی به چاپ روی آن هم دارد. چاپ و بسته بندی خوب باعث می‌شود تا قیمت کارتن بالا برود.

سفارش خرید کارتن بسته بندی ساده، جزء کارتن هایی است که قیمت مناسب تری نسبت به باقی کارتن ها دارد. بر خلاف آن کارتن بسته بندی صادراتی جزء گران ترین کارتن ها می‌باشد.

تا اینجای مقاله متوجه شدید که، قیمت سفارش کارتن بسته بندی، بستگی به کیفیت آن دارد.

هزینه سفارش جعبه

رابطه مستقیم کارتن و فروش بیشتر کالا

شاید خیلی از افراد و یا شرکت ها تصمیم گرفتند که برای فروش بیشتر کالا، باید از جعبه و کارتن بسته بندی بی کیفیت استفاده شود تا قیمت محصول نسبت به رقیب ها پایین تر باشد. ولی کارتن زیبا و با کیفیت می‌تواند نوعی بازاریابی برای محصول محسوب شود.

بسته بندی محصولات باید به صورتی انجام شود تا دید مشتری را به خودش جلب کند. این اتفاق باعث می‌شود تا مشتری دقت بیشتری نسبت به آن کالا داشته باشد و در صورت نیاز خریداری کند.

شاید چاپ و بسته بندی با کیفیت بر روی یک جعبه، قیمت آن جعبه را بالا ببرد؛ ولی باعث می‌شود تا مشتری بیشتر با آن کالا آشنا شود و آن را بخرد. پس حتما اگر محصولاتی دارید که نیاز به کارتن دارد، از کارتن های با کیفیت استفاده کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

خرید عمده کارتن از کارخانه ها

تا اینجای مقاله درباره خرید کم کارتن صحبت کردیم. اما اگر شما نیاز به تیراژ بالای کارتن دارید، به صرفه تر است تا از کارخانه ها خرید کنید. بیشتر کارخانه ها، کار چاپ و بسته بندی هم انجام می‌دهند. قیمت سفارش کارتن بسته بندی از کارخانه ها در تیراژ بالا بهتر است.

علاوه بر آن شما می‌توانید از شرکت های ساخت کارتن درخواست کنید تا کارتنی که شما می‌خواهید را برای شما تولید کند. در صورتی که از فروشگاه کارتن شما فقط می‌توانید سفارش خرید کارتن بسته بندی آماده انجام دهید. بیشتر کارخانه ها تمام سفارش های تولید کارتن بسته بندی با تیراژ بالا را قبول می‌کنند.

سفارش کارتن بسته بندی در تهران

اگر در تهران زندگی می‌کنید و نیاز به تیراژ بالای کارتن دارید، سفارش کارتن بسته بندی در تهران برای شما به صرفه تر است. البته که شهر های حومه تهران هم برای رقابت با تهران تلاش می‌کنند تا کیفیت و قیمت مناسب داشته باشند.

سفارش کارتن بسته بندی در تهران

کارتن صادراتی و کارتن پستی، نمونه کارتن مستحکم

کارتن پستی و صادراتی، جزء محکم ترین مدل کارتن می‌باشد. جنس کارتن 7 لایه این دو مدل کارتن باعث استحکام بالای آن شده است.

کارتن بسته بندی پسته صادراتی جزء کارتن 7 لایه است. ایران یکی از کشور هایی است که صادرات زیادی را انجام می‌دهد. همین امر باعث شده تا درون کارتن بسته بندی پسته صادراتی مستحکم باشد که هنگام حمل و نقل آسیب نبیند.

کارخانه گلبرگ باکس

یکی از شرکت های کارتن سازی و جعبه سازی موفق در ایران، شرکت کارتن سازی گلبرگ باکس می‌باشد. کارخانه ما توانسته است تا متنوع ترین مدل های جعبه را برای مشتریان تولید کند که عبارتند از:

کارخانه گلبرک برای شما می‌تواند تیراژ بسیار بالا و به صورت عمده کارتن با چاپ باکیفیت تولید کند. علاوه بر آن قیمت این کارخانه برای تیراژ بالا بسیار به صرفه می‌باشد.

کارتن سازی گلبرگ7

جمع بندی

همانطور که گفته بودیم، قیمت سفارش تولید کارتن بسته بندی بستگی به جنس کارتن و چاپ و بسته بندی آن دارد و بهتر است برای جعبه محصولات هزینه کنیم تا فروش بیشتری داشته باشیم.

اگر محصولی خریداری و یا تولید کرده اید که نیاز به جعبه باکیفیت دارد، حتما با ما تماس بگیرید تا برای محصولات شما بهترین کارتن را معرفی کنیم.

کارتن سازی گلبرگ9

سوالات متداول

چه تفاوتی بین کارتن بسته بندی ساده و کارتن بسته بندی صادراتی وجود دارد؟

 • کارتن‌های بسته‌بندی ساده از نظر ظاهری ساده هستند و برای محصولاتی که نیاز به چاپ و طرح خاصی ندارند، مناسب هستند.
 • کارتن‌های بسته‌بندی صادراتی باید از استحکام بالایی برخوردار باشند تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند.

چرا قیمت کارتن کادویی بیشتر از باقی کارتن ها می‌باشد؟

 • کارتن‌های کادویی از نظر ظاهری زیباتر و شکیل‌تر هستند.
 • برای تولید آنها از مواد اولیه مرغوب‌تر استفاده می‌شود.
 • چاپ و طرح‌های پیچیده‌تری روی آنها انجام می‌شود.

چه عواملی بر هزینه سفارش جعبه تاثیر می‌گذارند؟

 • جنس کارتن
 • نوع چاپ
 • تعداد رنگ‌ها
 • تیراژ سفارش
 • ابعاد و طرح کارتن

 

کلیک کنید.!

 

 

 

 

5/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

۷ دیدگاه در “سفارش کارتن بسته بندی

 1. الهی راد گفت:

  سلام خسته نباشید
  شما فروشگاه فروش کارتن هم دارین در تعداد پایین؟

 2. نجات الهی گفت:

  سلام
  خداوکیلی خیلی شرکت خوبی هستین
  هم پاسخگوییتون سریع هم محصول رو خیلی به موقع میفرستین
  هم این کاراتون نسبت به خیلی از کارخونه ها کیفیت داره و خریدار خیالش راحته

  1. سلام دوست عزیز ،، از لطفتون خیلی ممنونیم. امیدوارم همکاری های بیشتری با هم داشته باشیم

 3. حسینی زاده گفت:

  ممنون از این مطالب مفید

 4. جمال کاظم پور گفت:

  باسلام
  میتونم برای خرید کارتن بسته بندی خشکبار به صورت حضوری هم اومد؟

  1. سلام. بله شما میتونید برای ارئه طرح مورد نظرتون و همچنین ثبت سفارش به صورت حضوری هم مراجعه کنید

 5. جواد اکبری گفت:

  خرید کارتن بسته بندی از گلبرگ باکس میتونه بهترین تصمیم و انتخاب باشه
  هم تحویل به موقع دارن و هم کیفیت کار خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *